peşinden koşmayan erkeği peşinden koşturma yolları..

“bir erkeği peşinizden mi koşturmak istiyorsunuz? sizden başkasını gözü görmesin mi istiyorsunuz? işte yapmanız gerekenler;

öncelikle gardrobunuzu değiştirin! o eski püskü ve demode kıyafetleriniz ile onu etkileyebileceğinizi düşünmüyorsunuz değil mi? onun gittiği yerlere gidin..kafasını her çevirdiğinde gözü sizi görsün..şuh kahkalarınız ile dikkatini çekip aynı zamanda bir hanımefendi zerafeti içinde olun..nuh deyin peygamber demeyin..ateş olun cürmünüz kadar yer yakın..hem emmeye hem gömmeye gelin..”

diye yazar tüm dergilerde değil mi? haydi ordan! ah be anam bırakın bu cosmopolitan, hey görl, sevıntiiin dergisi köşe yazısı ayaklarını..

erkeği peşinden koşturma yollarıymış? niye? herif dallama ise farkına varmıyorsa niye çaba gösteren yine sen olacaksın ki? "ama öyle demeğğğğ aşk bu, büyük konuşmaaağğğ" cümlesini sesinize de bebeksi bir hava katarak telaffuz etmeyin kalbinizi kırarım..

örnekliyoruz..elimizde bir adam var.. kendisine ilginiz mevcut..peşinden koşmak ne kelime paspas olmuşsunuz da herif diğer hatunlara giderken ayakkabısı kirli olmasın diye üzerinizde temizliyor..bir balina üzerinde plankton yaşayan bir deniz canlısı gibisiniz ama ondan bile fenasınız zira o en azından balinadan bir şekilde sebepleniyor, siz de o da yok, uzaktan uzaktan kendinizce mutlu oluyorsunuz..salak mısınız lan siz?

haaa tabii bir de bunun "hırs ettim kızım köpek etcem onu bak nasıl peşimden koşacak" boyutu var..zamanında sizin farkınıza bile varmayan tomruğun eline verme tribi..bu diğerinden daha makul gibi görünse de bu da saçma..

bir erkeği peşinizden koşturmak için benden size bir tavsiye;

derhal ilgili kişiyi siktir ediyorsunuz..daha ne istediğini bilmeyen, sizin farkınızda olmayan, ayran gönüllü lahmacun suratlı başkasına gönül vermiş ya da vermediği halde sizi iplememiş bir herif peşinizden koşsa ne olur be? en fazla bir iki damla ter sırtından göt çatalına doğru akar gider..bak biraz duygusal yapıp şu enfes sözlerle ilintiliyim;

"güle ulaşmak için ezilen papatya olmak" istiyorsunuz, daha çok seviyor, sevmiyor fallarına meze olursunuz..bir erkeğe ilginizi belli edip, karşılık alamadıysanız, zorlamayın..bırakın dağınık kalsın..siz peşinizden koşsun diye herifin peşinde şerlok holms olana kadar sizin peşinizde koşan adamları da kaçırmayın..

her şeyi de ben mi öğretecem size ya! ohoooo!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !